Kufle / Pokale

Serwowanie piwa jest rytuałem, w którym duże znaczenie odgrywa naczynie, do którego nalewa się trunek. Dlatego oferujemy szeroki wybór kufli i szklanek do piwa, które zapewnią przyjemną degustację. Najpopularniejszym naczyniem do podawania piwa jest kufel do piwa. Mamy również pokale do piwa, o smuklejszym kształcie, pozwalającym wydobyć i podkreślić barwę oraz klarowność napoju, a także wysokie szklanki do piwa. Znajdź i wybierz najlepsze szklanki gastronomiczne do Twojego lokalu gastronomicznego i zapewnij gościom wyjątkowe doznania smakowe.

Jak dobrać rodzaj szkła do piwa?

Piwo to napój, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Dlatego każdy lokal gastronomiczny, w którym jest serwowane, powinien zadbać o odpowiednie naczynia do podawania tego trunku. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje szklanek do piwa, które dobierzesz do rodzaju trunku. Kufel do piwa, który dobrze utrzymuje pianę, jest najlepszy do tradycyjnego lagera. Z kolei piwa craftowe lepiej jest serwować w szklance do piwa. Cienkie szkło pozwala na pełne doświadczenie bogactwa smakowego i wyczucie subtelnych zapachów. Również smukłe pokale do piwa wydobywają i podkreślają smak złotego napoju. Uwydatniają też klarowność i kolor piwa, co ma znaczenie dla smakoszy tego trunku.

Wybierając szklanki gastronomiczne, warto też zwrócić uwagę na ich pojemność. Klasyczna szklanka na piwo ma 500 ml. Pozwala na długie rozkoszowanie się ulubionym piwem. W naszej ofercie mamy też personalizowane kufle oraz szklanki i kufle do piwa z grawerem.

Kufel do piwa z grawerem lub personalizowany

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, świetnym wyborem będzie kufel do piwa personalizowany lub kufel do piwa z grawerem. To nie tylko element personalizacji, ale również symbol elegancji i prestiżu. Nie każdy lokal decyduje się dodać na kuflach swoją nazwę lokalu, logo czy nanieść inny element wyróżniający markę. Warto to zrobić, ponieważ klienci chętniej wracają, jeśli serwujesz im piwo w wyjątkowy sposób. A unikalne kufle na piwo od razu zapadają w pamięć.

Pokale do piwa – szklanka do piwa na nóżce

Wspomnieliśmy już o ważnym punkcie naszej oferty, jakim są eleganckie szklanki do piwa. Pokale do piwa, czyli szklanki do piwa na nóżce, dodają ekskluzywnego charakteru każdej degustacji piwa. Pokale do piwa 500 ml będą najlepszym wyborem, jeśli serwujesz piwa o intensywnym smaku i wysokiej zawartości alkoholu. Nadają się też do podawania piw kraftowych o złożonym bukiecie smakowym, gdzie ważne są subtelne smaki i aromaty.

Aby dodać jeszcze więcej wyjątkowości swoim szklanym naczyniom, warto rozważyć grawerowanie. Pokal do piwa z grawerem przyciągnie uwagę gości i pozostawi niezapomniane wrażenie. To doskonały sposób na budowanie rozpoznawalności Twojej marki.

Tradycyjne szklanki do piwa

Tradycyjne szklanki do piwa wciąż zachowują swoje miejsce w sercach miłośników tego trunku. Mamy je w ofercie w różnych wariantach: zwróć uwagę na wysoką szklankę do piwa, jeśli chcesz podkreślić klarowność piwa. Z kolei szklanka do piwa 500 ml pozwoli Twoim gościom dłużej delektować się smakiem złocistego trunku.

Możesz też wybrać opcję z grawerem. Szklanka do piwa z grawerem to naczynie łączące w sobie tradycję z indywidualnością. Umieść na niej element, który odzwierciedla Twoją markę. To prosty sposób, aby wykorzystać marketingowo naczynia do serwowania piwa, a dodatkowo zadbać o charakter swojego lokalu.