Aktualności


Eurogastro 2024

19-03-2024

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za cenne rozmowy i wspólną wymianę doświadczeń podczas Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa. Wasze inspirujące pomysły i perspektywy pomogły nam lepiej zrozumieć potrzeby rynku oraz dostosować nasze rozwiązania do oczekiwań branży. Spotkania z Państwem stanowiły nie tylko okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale także do budowania trwałych relacji partnerskich. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas oraz za możliwość dzielenia się naszą wizją i produktem z tak wyjątkowymi profesjonalistami.

 

 

 

         

 


Nowy fason Arcadia w ofercie Gastroprint

27-02-2024

Akadia, to nie tylko ryflowana biała porcelana, lecz prawdziwa obietnica szczęścia. Jej spokojny i harmonijny design zdobył uznanie nie tylko w kraju, ale także za granicą, podbijając serca wymagających klientów z różnych zakątków świata. To niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością, które uczyniło Akadię międzynarodowym fenomenem i ulubieńcem koneserów designu na całym globie. 

 

https://gastroprint.com/arcadia_

 

 

  
Kubek
Filiżanaka / spodek Arcadia 
Filiżanaka / spodek Arcadia 
Filiżanaka / spodek Arcadia 
Bulionówka/spodek Arcadia
Bulionówka z uszami/spodek Arcadia 
Imbryk
Czajnik na herbatę
Miska
Cukiernica
Dzbanek
Sosjerka
Dzbanek do mleka
Talerz głęboki
Talerz płytki
Półmisek owalny
Rawier
Salaterka
   
Solniczka
Pieprzniczka
Serwetnica
Kieliszek do jaj
   

 

 

 

 

news


Filiżanka z logo restauracji? Czemu nie

27-02-2024

Porcelana odgrywa znaczącą rolę w kreowaniu wyjątkowej atmosfery w hotelach, restauracjach i firmach cateringowych. Jej elegancki wygląd dodaje wartości doświadczeniu smakowemu klientów.Porcelana odgrywa znaczącą rolę w kreowaniu wyjątkowej atmosfery w hotelach, restauracjach i firmach cateringowych. Jej elegancki wygląd dodaje wartości doświadczeniu smakowemu klientów.

GASTROPRINT to nowa marka na rynku HoReCa, która specjalizuje się w personalizacji porcelany i szkła, oferując produkty takie jak kubki, filiżanki, zestawy stołowe, szklanki, kufle i świece zapachowe. Firma współpracuje z doświadczonymi producentami (przede wszystkim z Lubianą i Krosnem).

Ten nowy gracz w branży należy do Ivory Ceramics z Olsztyna. Firma jest obecna na rynku od 2009r., ale do tej pory specjalizowała się w obsłudze rynku reklamowego.

 

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

 

 

news


Expo Sweet

20-02-2024

 

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na najważniejsze wydarzenie branży gastronomicznej - Expo Sweet.

Jako liderzy w dziedzinie znakowania porcelany i szkła, firma Gastroprint nie może się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi najnowszymi osiągnięciami.
Widzimy się 25-28 lutego w EXPO XXI - Stoisko 4-35, hala 4


HorecaTrends.pl

13-11-2023

W świecie HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), osiągnięcie sukcesu to sztuka kreowania niezapomnianych doświadczeń dla klientów. Wyjątkową rolę odgrywają tu porcelanowe naczynia: ich piękno, elegancja oraz prestiżowy charakter tworzą niepowtarzalną atmosferę i zapewniają niezwykłe wrażenia smakowe. Personalizowana porcelana wzmacnia ten przekaz wspierając lokal gastronomiczny w osiągnięciu sukcesu.

 

W świecie wypełnionym propozycjami wyróżnienie się jest kluczem do sukcesu. Hotele, restauracje i firmy cateringowe starają się zaskoczyć pozytywnie klienta unikatowymi daniami, jakością obsługi, ale też wyglądem lokalu. Wśród tych coraz to nowych propozycji jeden element pozostaje niezmiennie gwarantem jakości i prestiżu: porcelanowe naczynia.

 

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

 

news


Targi HORECA/ GASTROFOOD

23-10-2023

Spotkajmy się na targach HORECA KRAKÓW  

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w prestiżowych Targach Horeca Gastrofood, na których będziemy  w dniach 8-10.11 w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie skupiające profesjonalistów branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz food service. Nasze targi to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów, produktów oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Będziemy mieli przyjemność gościć uznanych ekspertów, dostawców, restauratorów i hotelarzy, tworząc inspirujące środowisko wymiany doświadczeń.

 

 

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków      

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Gastroprint  - Hala / Stoisko: WISŁA / A17

 

 

Więcej informacji na stronie: https://horeca.krakow.pl/

 

 

 

 

news


Ceny transportu krajowego

16-10-2023

Ceny ważne od 16.10.2023

Wymiary palet w cm: Waga Cena  Ilość kartonów zbiorczych Kurier
   

paczka 

5 kg 25 zł netto 1  
ćwierćpaleta - 60x40 do 40 kg 45 zł netto 2
ćwierćpaleta - 60x40 do 50 kg 110 zł netto 3  
półpaleta - 80x60 do 100 kg 130 zł netto od 4 do 7  

półpaleta - 80x60

do 200 kg 150 zł netto do 8   
paleta -120x80 do 200 kg 160 zł netto  do 14
paleta- 120x80 do 400 kg 175 zł netto do 29  

paleta - 120x80

do 500 kg 205 zł netto

do 38